Vino in mobilitatea Stand-Up Psychology!

poster_stand-up_4.jpgVino în mobilitatea Stand-Up Psychology!

Ai vârsta cuprinsă între 18 și 30 de ani?

Ești disponibil 24 din 24 în perioada 3-9 decembrie 2017 să faci parte dintr-o echipă internațională de tineri curajoși, și creativi care doresc să-și urmeze Visul și  să facă pasul spre Autonomie Personală?

Cunoști limba engleză foarte bine la nivel conversațional?

Dacă până aici ai răspuns cu DA la toate aceste întrebări, atunci ești candidatul potrivit pentru  proiectul nostru – Stand-Up Psychology for Youth – proiect finanțat prin programul Erasmus+ al Uniunii Europene.

Ce vei experimenta pe perioada mobilității:

  • Interacțiunea și schimbul intercultural cu 18 tineri din 3 țări europene;
  • Îți vei descoperi resursele interioare pe care le poți folosi pentru construirea unui plan de viață independentă;
  • Vei cunoște oameni interesanți, cu care să găsești interese comune și cu care să legi prietenii;
  • Îți vei dezvolta abilitățile de comunicare în limba engleză;
  • Timp de 5 zile vei participa la activități interactive, prin metode non-formale de educație, facilitate de traineri specilizați în lucrul cu tinerii;

Toate activitățile, cazarea și masa pe parcursul celor 5 zile de mobilitate sunt asigurate prin proiect, și, ca un premiu pentru implicarea în activități, vei participa gratuit la prima ediție  a Balului GAMMA.

Vrei să faci parte din asta?

Dacă răspunsul tău este tot DA, te rugăm să-ți depui CV –ul și Scrisoarea de intenție  în limba engleză în care te rugăm să ne povestești  despre tine și care este motivația ta să te alături echipei noastre, pe adresa contact@gammainstitute.ro

Interviul de selecție va avea loc în perioada 9-13 octombrie 2017, la sediul Gamma. Dupa selectia CV-urilor vei fi sunat pentru programarea interviului.

Te invităm să accesezi link-ul următor pentru a-ți face o idee despre program: https://www.scoalasistemica.ro/news/stand-psychology-o-altfel-de-lansare.... Dacă dorești mai multe detalii despre acest proiect, scrie-ne pe adresa contact@gammainstitute.ro

Cu Prietenie,
Echipa Gamma

https://www.scoalasistemica.ro